image001 PADOVANOK GERĄ DARBĄ LIETUVAI

RENGINYS  –   Visuomenė ir dienos centrų vaikai

image005

 

Tai iniciatyva-projektas ” Aš už Lietuvą “, skirtas kurti vieningesnę, geresnę ir gražesnę Lietuvą, jai teikiant dovanas.
Tai iniciatyva, kurią įgyvendinant (teikiant Lietuvai) yra vykdoma pilietiška ir savanoriška veikla, skirta kurti geresnę ir saugesnę Lietuvą.  Ji vyksta visoje Lietuvoje. Šią iniciatyvą palaiko ir Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras

 

Pradžia  2017 05 26. d. 15:00 val.

Pabaiga 2017 05 26 d.  16:30                                              Renginio vieta – Atgimimo aikštė ( prie fontano )

Kvietimas

Tauragės  moters  užimtumo  ir  informacijos  centras  ir  partneriai – Tauragės apskrities  vyriausiasis  policijos komisariatas,  laukia  tų,  kurie  nori  pabendrauti su dar  vis  ”   kitokiais ”  vaikais iš  8 dienos centrų  iš  viso rajono. Apsikeisime palinkėjimais, diskutuosime, žaisime. Į orą kils balionai, nusinešdami išsipildymui vaikų svajones.

Kodėl verta įsitraukti?   Šie vaikai  namuose  daugiausiai  patiria  nepriteklių, o nepatiria šilumos.Nėra jungiamosios grandies tarp šių vaikų ir visuomenės. Turime juos pažinti, turime jiems padėti, jie mūsų dalis.                               Kokia nauda bendruomenei? Sumažės mus skirianti riba, vaikai pajus, kad jie mums rūpi. Tikimės, kad ir po renginio atsiras norinčių padėti, bendrauti su šiais vaikais ar dienos centrais.                                                                                                                              Kaip pasiruošti? Ką atsinešti?   Atsinešti  geranoriškumą,  gerą  nuotaiką ir palinkėjimus  vaikams bet        kokia tinkama forma.

Organizatorius

Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras ir partneriai

Koordinatorius

Nijolė Meilutienė

+37061655877

Registruokis į renginį   taurage@moterscentras.w3.lt