+370 446 61565

taurage@moterscentras.w3.lt

Naujai teikiama pagalba asmenims, nukentėjusiems nuo visų nusikalstamų veikų

Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro, dirbančio ir kaip Specializuotos kompleksinės pagalbos centras – SKPC, direktorė Nijolė Meilutienė ir teisininkė Rita Grigalienė lankėsi Kelmėje.

 

Buvo diskutuojama ir aptariama, kaip gerinti tarpinstitucinį bendradarbiavimą, kaip efektyviau padėti nukentėjusiems nuo smurto artimoje aplinkoje.

 

Partneriams buvo pristatyta naujai teikiama pagalba asmenims, nukentėjusiems nuo visų nusikalstamų veikų. Šiame pasitarime dalyvavo Kelmės rajono administracijos direktoriaus pavaduotoja Danutė Laivienė, Kelmės rajono policijos komisariato veiklos skyriaus viršininkas Ričardas Bracevičius, Kelmės rajono administracijos socialinės skyriaus vedėja Reda Každailienė, Kelmės rajono socialinių paslaugų centro direktorius Ramūnas Baranauskas, Kelmės rajono visuomenės sveikatos biuro direktorė Lina Balčiūnienė, Kelmės vaikų teisių apsaugos tarnybos specialistė.

 

Po pietų tokia pati diskusija nuotoliniu būdu vyko ir su Jurbarko rajono policijos komisariato viršininku Aivaru Dumčiumi bei kitais atsakingais asmenimis.

Susitikimų tikslas – asmenų, nukentėjusių nuo nusikalstamos veikos, edukacija apie esamąpagalbą ir kaip ją gauti.

 

Nuo šių metų kovo 1 d. įsigaliojo LR pagalbos nuo nusikalstamos veikos nukentėjusiems asmenims įstatymas, kurio paskirtis – užtikrinti, kad fiziniai asmenys, nukentėję nuo nusikalstamos veikos, padarytos ES teritorijoje, prieš baudžiamąjį procesą, jo metu, prireikus – po jo ir visais atvejais, kai baudžiamasis procesas nepradedamas, arba nukentėję nuo nusikalstamos veikos, padarytos ne Europos Sąjungos teritorijoje, kai baudžiamasis procesas vyksta L R teritorijoje, būdami Lietuvos Respublikos teritorijoje, gautų pagalbą.

 

Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras teikia akredituotą pagalbą kaip Specializuotos pagalbos tarnyba.

 

 

Adresas: V. Kudirkos g. 9, LT-72217 Taurage

Tel: +370 446 61565; El. pastas: taurage@moterscentras.w3.lt