+370 446 61565

taurage@moterscentras.w3.lt

Jaunimo nuostatos – visuomenės be lyčių stereotipų pamatas

Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras įgyvendina LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos projektą skirtą valstybinės moterų ir vyrų lygių galimybių 2015-2021 metų programos įgyvendinimo veiksmų plano įgyvendinimui 2018-2021 metams. Projekto trukmė 2020-10-30. Numatoma projekto vertė – 3000 Eur. 

Tai ne pirmas toks projektas, kurį įgyvendina centras. Šį kartą projektas „Jaunimo nuostatos – visuomenės be lyčių stereotipų pamatas“ skirtas mūsų ateities kartai.

Viena iš projekto veiklų – pirmą  kartą atliekamas tyrimas, kuriuo siekiama išsiaiškinti jaunimo nuostatas moterų ir vyrų lygių galimybių, seksualinio priekabiavimo klausimais ir požiūrį į stereotipus, lyčių vaidmenis viešame, privačiame gyvenime. 

Šiame tyrime dalyvauja Tauragės, Jurbarko ir Šilalės mokyklos. Tyrimo metu apklausiami vyresniųjų mokyklų moksleiviai. Apklausa anoniminė, o tyrimo rezultatai bus viešai pristatyti. Šio projekto rėmuose mūsų organizacijos darbuotojams nuotoliniu būdu organizuojami mokymai, kuriuos veda lygių galimybių ekspertė Margarita Jankauskaitė. Mokymai skirti vaikų ir jaunimo švietimui lyčių lygybės, nestereotipinių lyčių vaidmenų, seksualinio priekabiavimo prevencijos klausimams spręsti.

Tyrimo apžvalga ir įžvalgos

Adresas: V. Kudirkos g. 9, LT-72217 Taurage

Tel: +370 446 61565; El. pastas: taurage@moterscentras.w3.lt