+370 446 61565

taurage@moterscentras.lt

TMUIC ISTORIJA

TMUIC įsikūrė 1998-01-28. Jo įsikūrimą finansavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija ir Tauragės rajono savivaldybė. Centre aktyviai veikia Lietuvos ir užsienio savanoriai: nuo 1999–07 iki 2001 m. centre ir rajono savivaldybėje dirbo JAV Taikos korpuso savanorė Ann Pellagrini, centras bendradarbiavo ir su prieš tai savivaldybėje dirbusia savanore iš JAV Ann Speavachek.

TMUIC aktyviai dalyvauja kitų organizacijų veiklose ir yra Lietuvos Nevyriausybinių organizacijų tinklo, koalicijos „Moters teisės – visuotinės žmogaus teisės“, NVO koalicijos moterų teisėms ginti, Skurdo ir socialinės atskirties mažinimo tinklo, kitų formalių ir neformalių skėtinių organizacijų tinklų narė.

TMUIC padėjo įkurti tokius pat centrus Jurbarke ir Šilalėje, dalyvauja akcijose prieš krūties vėžį „Nedelsk“, maisto banko akcijų Tauragėje pradininkė, 2005 m. organizavo apskrities moterų pasiruošimo IV moterų suvažiavimą, bendradarbiauja su tarptautinėmis organizacijomis (bendradarbiavimo sutartis su Kaliningrado srities moterų verslininkių asociacija, pagalba įkuriant moters užimtumo ir informacijos centrą „Kalinka“ Kaliningrade).

TMUIC tikslai:

Adresas: V. Kudirkos g. 9, LT-72217 Tauragė

Tel: +370 446 61565; El. paštas: taurage@moterscentras.lt