+370 446 61565

taurage@moterscentras.w3.lt

Projektas „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“

Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras kartu su Tauragės rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“ Nr. HOME/2022/AMIF/AG/EMAS/TF/LT/0013.

Projekto tikslas – prisidėti prie ankstyvosios trečiųjų valstybių piliečių integracijos. Projektas finansuojamas iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo priemonės „Pagalba ekstremaliosios situacijos atveju“ lėšų. Tauragės moters užimtumo ir informacijos centras vykdys ankstyvosios trečiųjų valstybių piliečių integracijos veiklas.

Bus organizuojamos veiklos, skirtos spręsti asmenų migracijos metu patirto streso, taip pat kitų fizinių ir psichologinių patirčių sukeltas savijautos problemas, vykdomos nelegalaus darbo mažinimo, prekybos žmonėmis, priklausomybių nuo psichotropinių medžiagų rizikos prevencijos veiklos, teikiama teisinė informacija apie teisės aktuose nustatytas užsieniečių teises ir pareigas Lietuvos Respublikoje, taip pat organizuojama veikla, skirta užsieniečių socialinei, kultūrinei ir pilietinei integracijai užtikrinti per visuomenės pažinimą.

Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro kolektyvas kviečia visus Tauragėje esančius ukrainiečius pirmam susitikimui 2023-07-04 17.00 val. Tauragės šeimos gerovės centro salėje, adresu Donelaičio g. 21.

Taip pat susisiekite su mumis tel. 861655877 arba el. paštu: taurage@moterscentras.lt, jei žinote ukrainiečių, kuriems tokia pagalba būtų reikalinga.

Adresas: V. Kudirkos g. 9, LT-72217 Taurage

Tel: +370 446 61565; El. pastas: taurage@moterscentras.w3.lt