+370 446 61565

taurage@moterscentras.w3.lt

PROJEKTAS „VIENODOS GALIMYBĖS VISIEMS“

Tauragės moters ir užimtumo centras su Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija pasirašė projekto „Vienodos GALIMYBĖS visiems“ įgyvendinimo sutartį.

Projektas finansuojamas iš programos „Socialinės apsaugos ir darbo politikos įgyvendinimo administravimas“ priemonei „Įgyvendinti Valstybinę moterų ir vyrų lygių galimybių programos priemones“ skirtų lėšų. Projekto įgyvendinimo terminas – 2017 m. birželis – 2017 m. spalis. Projekto partneriai: Tauragės rajono savivaldybės administracija, Tauragės kultūros centras, Tauragės profesinio rengimo centras, Tauragės moksleivių kūrybos centras, UAB „Tauragės kurjeris“.  Projekto tikslas – siekiant šalinti moterų ir vyrų padėties skirtumus ir transformuoti nusistovėjusius stereotipus, pozicionuoti lyčių vaidmenis, funkcijas viešame ir privačiame gyvenime, skatinti vienodas galimybes moterų ir vyrų savirealizacijai, užimtumui, didinti motyvaciją dalyvavimui sprendimų priėmime.

Numatomos projekto veiklos: 

  1. Tiriamoji ir šviečiamoji veikla. Bus vykdoma gyventojų apklausa „Lyčių vaidmenys ir stereotipai“. Gautų rezultatų aptarimui bus organizuojama vieša diskusija.
  2. Socialinė iniciatyva „Ne tik žinoti, bet ir veikti!“. Veikla skirta judėjimo negalią turinčių vyrų ir moterų užimtumui, edukacijai organizuoti, visuomenės tolerancijos neįgaliųjų asmenų atžvilgiu didinimui. Bus organizuota edukacija „Duonos kepimas“ (Norkaičių amatų ir etnokultūros centre), kūrybinis-edukacinis užsiėmimas „Spalvotoji mandala“ ir kūrybinės dirbtuvės „Aromaterapinių produktų gamyba“.
  3. Taip pat numatoma fotografijų paroda „Pamatyti ir būti matomais“.

Apie projekto vykdomas veiklas ir rezultatus bus skelbiama vietos žiniasklaidos ir visuomenės informavimo priemonėse ir projekto metu sukurtame Tauragės moters užimtumo ir informacijos centro socialiniame tinkle.

Adresas: V. Kudirkos g. 9, LT-72217 Taurage

Tel: +370 446 61565; El. pastas: taurage@moterscentras.w3.lt